Cat 04

Uitslag selectie witvissen – dobber 2022

Uitslag Federatief Kampioenschap / Selectie Dobbervissen Heren
Zaterdag 04 juni 2022, West-Graftdijk – Spijkerboor

Uitslag-dobber-individueel

 

Witvis 55+ schema 2022

 DatumVerzamelenViswaterDuur
1Woensdag 11 mei09.00uStet2uur
2Woensdag 1 juni09.00uStet2uur
3Woensdag 22 juni09.00uStet2uur
4Woensdag 13 juli09.00uStet2uur
5Woensdag 10 augustus09.00uStet2uur

Bootwedstrijden schema 2022

 DatumVerzamelenViswater 
1Zaterdag 23 april13.00ukerkemeer
2Zaterdag 14 mei13.00uoverdie
3Vrijdag 27 mei19.00uoverdie
4Vrijdag 3 juni19.00uoverdie
5Vrijdag 1 juli19.00uoverdie
6Zondag 21 augustus13.00uoverdie + BBQ
7Zaterdag 10 september13.00uoverdie + BBQ (reserve)

Baars 55+ schema 2022

Wedstrijdrooster 55+ 2022
Inleggeld € 3,- per wedstrijd.

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerrit Tuijn.

 

BAARSCOMPETITIE

Loting baarzen 09.00u aan het Stet. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

 DatumVerzamelenViswaterDuur
1Woensdag 31 augustus09.00Stet4x30min
2Woensdag 21 september09.00Stet4x30min
3Woensdag 5 oktober09.00Stet4x30min
4Woensdag 26 oktober09.00Stet4x30min
5Woensdag 9 november09.00Stet4x30min + snert

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Uitslag 3e witviswedstrijd 2022

Naamstuksgrampuntenklass.
Ron Droog19567561501
Wil Snel11557558502
Rene Levering13415044753
Gerrit Tuijn12325035504
Bart Lieferink11140016755
Kees Levering8130015006
Dick Pekel29259757
77622275

Uitslag 2e witviswedstrijd 2022

Naamstuksgrampuntenklass.
Nico Schouws550055001
Dick Pekel440044002
Bart Lieferink320032003
Simon Schouws257525754
Ron Droog177517755
5nvt17450

Uitslag 1e witviswedstrijd 2022

Naamstuksgrampuntenklass.
Peter van der Heijdt50501
Ron Droog007
Marcel Acquoij007
Rene Levering007
Bart Lieferink007
Dick Pekel007
Kees Levering007
7nvt50

Witvis schema 2022

Visschema onderling witvisevenement H.S.V. Limmen 2022

 

Wedstrijdleiding: Ron Droog, Gerrit Tuijn.

Er zijn 10 witviswedstrijden voor de competitie. Er wordt gevist op gewicht of combi-telling: 25 gram per vis + gevangen gewicht.

Minimale leeftijd: 12 jaar. Inleg € 4,00 per wedstrijd.

Voor alle competitiewedstrijden geldt: verzamelen bij Albert Heijn Limmen op het aangegeven tijdstip. Niet op tijd = geen deelname! Opgeven is niet meer nodig!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers 1, 3, 5 en een-na-laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. Er zijn geen waardebonnen meer. De prijswinnaars worden genoteerd en aan het einde van het seizoen volgt een feestelijke avond met rijk gevulde prijzenpot.

Voor de eindrangschikking tellen de beste 5 resultaten van de competitie. Bij gelijke punten telt het aantal overwinningen. Als dit geen doorslag geeft telt de 6de wedstrijd. Indien dit geen uitslag biedt dan wordt er geloot.

Wedstrijdschema:

 DatumViswaterVerzamelenType
16 maartOmval Alkmaar08.00ucombi
23 aprilWas Markervaart, is geworden Schoorldam07.00ugewicht
324 aprilUitgeestermeer -> gewijzigd naar Kanaal Omval Kolhorn07.00ucombi
415 meiRingvaart HHW07.00ucombi
512 juniKanaal Heiloo- Anema07.00ugewicht
63 juliKanaal Omval Kolhorn07.00ugewicht
721 augustusAlkmaar OPEN bij Ranzijn
811 septemberKanaal Akersloot Boekel07.00ugewicht
92 oktoberKanaal Omval Kolhorn07.00ucombi
1030 oktoberKogerpolder07.30ugewicht (reserve)

Wedstrijdreglement witviswedstrijden:

  • Alleen levende vis (alle soorten behalve aal / paling en snoek) telt.
    Ondermaatse vis dient direct terug te worden gezet.
    Voor Snoekbaars, Baars en Winde geldt een gesloten tijd van 1 april tot de laatste zaterdag in mei!
  • De vangst wordt bewaard in een ruim en deugdelijk leefnet en wordt na de wedstrijd aangeboden op het moment dat de tel-/weegploeg op de stek komt. Bij de bootjeswedstrijd wordt de vis op het eiland gewogen en geteld.
  • Er wordt gevist met 1 hengel voorzien van 1 enkele haak. Meerdere opgetuigde hengels mogen achter de hand worden gehouden. HSV Limmen verschaft haar leden tijdens de wedstrijden hiertoe schriftelijk vergunning.
  • Aassoorten vrij onder voorbehoud van: muggenlarven en aasvis is niet toegestaan. Kunstmatig gekleurd aas en voer niet toegestaan. Pellets en boilies wel toegestaan, kunstmaden zijn ook toegestaan!
  • Tijdens wedstrijden georganiseerd door H.S.V. Limmen is het NIET toegestaan om elektronische middelen toe te passen ten bate van de visvangst!
  • Bij het eerste signaal mag worden gevoerd en gevist. Bij het tweede, tevens eindsignaal, dient de hengel onmiddellijk te worden opgehaald. Vis die op dat moment wordt aangeslagen telt mee.
  • Zwaar voeren alleen in de eerste 5 minuten. Daarna mag nog slechts licht worden bijgevoerd, d.w.z., wat men in 1 hand kan samenknijpen.
  • De wedstrijdleiding is gemachtigd de wedstrijd vanwege weersomstandigheden of andere oorzaak te staken, te onderbreken of af te gelasten. Indien de wedstrijd langer dan een uur heeft geduurd telt de uitslag, anders vervalt de wedstrijd.
  • Deelnemers vissen zo recht mogelijk voor hun steknummer. Er mag maximaal 3 meter naar links of rechts worden uitgeweken. De stekken zullen waar het water en de ruimte het toelaat ruimer uitgezet worden indien mogelijk 25 mtr.
  • De wedstrijdleiding bepaalt de geldigheid van de uitslag. Indien er twijfels zijn over het hanteren van de reglementen beslist de wedstrijdleiding
  • Wij verzoeken de deelnemers de gedragscodes voor gebruik van leefnetten te hanteren.

Voor alle wedstrijden georganiseerd door de HSV Limmen geldt: de wedstrijdcommissie bepaalt in voorkomende gevallen over het naleven van het reglement, geldigheid van de uitslag en geschillen. De wedstrijdcommissie is gerechtigd wedstrijden te staken of af te gelasten vanwege gevaarlijke weersomstandigheden of anderszins.

Uitslag 6e witviswedstrijd 2021

 Naamstuksgrampuntenklass
1Wil Snel445044501
2Han Duin180018002
3Ron Droog140014003
4Marcel Acquoij8008004
5Gerrit Tuijn7257255
6Kees Levering4254256
7Nico Schouws4004007
8Dick Pekel2252258
9Rene Levering2002009
910425

 

Uitslag 5e witviswedstrijd 2021

Naamstuksgrampuntenklass.
Gerrit Tuijn32770085001
Dick Pekel15535057252
Wil Snel10375040003
Ron Droog8157517754
Kees Levering2082513255
58519200