Cat 04

Limmer prestaties op open NK dobber / feeder

Op zaterdag 4 september werd het Open NK dobbervissen gehouden.

Hierbij scoorde Gerrit Tuijn een 4e plaats in zijn vak en behaalde de 20e plek van Nederland.

TotaalUitslag
Uitslag Open NK Dobbervissen Heren 2021v2

 

Op zondag 5 september stond het Open NK feedervissen op het programma. Van HSV Limmen behaalde Simon Schouws hier de hoogste score: een vakscore van 7 punten en in totaal de 31e plaats van Nederland.
Uitslag Open NK Feedervissen 2021v4

Uitslag 4e witviswedstrijd 2021

Naamstuksgrampuntenklass.
Ron Droog39475057251
Marcel Acquoij28375044502
Dick Pekel32337541753
Wil Snel23332539004
Rene Levering35250033755
Han Duin42230033506
619920000

Uitslag 3e witviswedstrijd 2021

Naamstuksgrampuntenklass.
Dick Pekel40730083001
Gerrit Tuijn30670074502
Ron Droog45457557003
Han Duin40190029004
Rene Levering34192527755
Kees Levering1387512006
620223275

Uitslag 2e witviswedstrijd 2021

Naamstuksgrampuntenklass.
Gerrit Tuijn607560751
Dick Pekel550055002
Wil Snel317531753
Han Duin220022004
Bart Lieferink145014505
Sjaak Droog135013506
George vd Linden8758757
Kees Levering3503508
Maarten Lieferink1251259
9nvt21100

Uitslag 1e witviswedstrijd 2021

Naamstuksgrampuntenklass.
Ron Droog430043001
Wil Snel240024002
Marcel Acquoij200020003
Han Duin170017004
Rene Levering102510255
Bart Lieferink6506506
Maarten Lieferink4004007
George vd Linden1001008
8nvt12575

Rooster witvis 2021

Witviscompetitie 2021

 

Wedstrijdleiding: Ron Droog, Gerrit Tuijn.

Er zijn 9 witviswedstrijden voor de competitie. Er wordt gevist op gewicht of combi-telling: 25 gram per vis + gevangen gewicht.

Minimale leeftijd: 12 jaar. Inleg € 4,00 per wedstrijd.

Voor alle competitiewedstrijden geldt: verzamelen bij Albert Heijn Limmen op het aangegeven tijdstip. Niet op tijd = geen deelname! Opgeven is niet meer nodig!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers 1, 3, 5 en een-na-laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon.

Voor de eindrangschikking tellen de beste 5 resultaten van de competitie. Bij gelijke punten telt het aantal overwinningen. Als dit geen doorslag geeft telt de 6de wedstrijd. Indien dit geen uitslag biedt dan wordt er geloot.

Wedstrijdschema:

Datum viswater duur telling

verzamelen 7 uur

  1. 21 maart Spijkerboor voor pontje 3u gewicht                (geannuleerd)
  2. 18 april De Zaan Wormerveer 3u combi                   (geannuleerd)
  3. 30 mei Ringvaart Heerhugowaard 3u combi                   (geannuleerd)
  4. 27 juni Omval – Kolhorn Shell 3u gewicht: verplaatst naar Markervaart
  5. 18 juli Kanaal Akersloot camping 3u gewicht
  6. 8 augustus Markervaart palingboer 3u combi
  7. 5 september Omval – Kolhorn shell 3u gewicht
  8. 26 september Kanaal Kogerpolderbrug 3u combi
  9. 17 oktober Dorregeest 3u gewicht

Bootjeswedstrijden 2021

 

Wedstrijdleiding: Ron Droog 0641281779

Peter van der Heijdt 0627872854

De botenwedstrijden worden gehouden op het Overdie en Kerkemeer. Inleggeld is € 3,00 per persoon. Bij een avondwedstrijd 19:00 uur stekloting op het landje. Na afloop vindt de weging + prijsuitreiking ook plaats op het landje. De telling is ludiek! Bij een middagwedstrijd 13.00 uur stekloting op het landje. Bij voorkeur 1 koppel in een bootje, vist u liever alleen, dan kan dat ook! Gedurende het seizoen kan gewisseld worden van bootmaat. Avondwedstrijden tot ± 22:00 uur, middagwedstrijden tot 16:30 uur. Heeft u geen boot maar wilt u wel een keer deelnemen, bel dan de organisatie, die hebben soms bootplekken vrij. Minimale leeftijd: 12 jaar.

  1. 8 mei zaterdag                 Kerkemeer         verzamelen 13.00u         (geannuleerd)
  2. 28 mei vrijdag                  Overdie               19.00u                             (geannuleerd)
  3. 18 juni vrijdag                  Overdie               19.00u                             (geannuleerd)
  4. 16 juli vrijdag                   Overdie                19.00u
  5. 7 augustus zaterdag        Overdie                13.00 + BBQ
  6. 28 augustus zaterdag     Overdie                (reservedatum)

Wedstrijdreglement witviswedstrijden:

  • Alleen levende vis (alle soorten behalve aal / paling en snoek) telt.
    Ondermaatse vis dient direct terug te worden gezet.
    Voor Snoekbaars, Baars en Winde geldt een gesloten tijd van 1 april tot de laatste zaterdag in mei!
  • De vangst wordt bewaard in een ruim en deugdelijk leefnet en wordt na de wedstrijd aangeboden op het moment dat de tel-/weegploeg op de stek komt. Bij de bootjeswedstrijd wordt de vis op het eiland gewogen en geteld.
  • Er wordt gevist met 1 hengel voorzien van 1 enkele haak. Meerdere opgetuigde hengels mogen achter de hand worden gehouden. HSV Limmen verschaft haar leden tijdens de wedstrijden hiertoe schriftelijk vergunning.
  • Aassoorten vrij onder voorbehoud van: muggenlarven en aasvis is niet toegestaan. Kunstmatig gekleurd aas en voer niet toegestaan. Pellets en boilies wel toegestaan, kunstmaden zijn ook toegestaan!
  • Tijdens wedstrijden georganiseerd door H.S.V. Limmen is het NIET toegestaan om elektronische middelen toe te passen ten bate van de visvangst!
  • Bij het eerste signaal mag worden gevoerd en gevist. Bij het tweede, tevens eindsignaal, dient de hengel onmiddellijk te worden opgehaald. Vis die op dat moment wordt aangeslagen telt mee.
  • Zwaar voeren alleen in de eerste 5 minuten. Daarna mag nog slechts licht worden bijgevoerd, d.w.z., wat men in 1 hand kan samenknijpen.
  • De wedstrijdleiding is gemachtigd de wedstrijd vanwege weersomstandigheden of andere oorzaak te staken, te onderbreken of af te gelasten. Indien de wedstrijd langer dan een uur heeft geduurd telt de uitslag, anders vervalt de wedstrijd.
  • Deelnemers vissen zo recht mogelijk voor hun steknummer. Er mag maximaal 3 meter naar links of rechts worden uitgeweken. De stekken zullen waar het water en de ruimte het toelaat ruimer uitgezet worden indien mogelijk 25 mtr.
  • De wedstrijdleiding bepaalt de geldigheid van de uitslag. Indien er twijfels zijn over het hanteren van de reglementen beslist de wedstrijdleiding
  • Wij verzoeken de deelnemers de gedragscodes voor gebruik van leefnetten te hanteren (zie website www.hsvlimmen.nl)

Voor alle wedstrijden georganiseerd door de HSV Limmen geldt: de wedstrijdcommissie bepaalt in voorkomende gevallen over het naleven van het reglement, geldigheid van de uitslag en geschillen. De wedstrijdcommissie is gerechtigd wedstrijden te staken of af te gelasten vanwege gevaarlijke weersomstandigheden of anderszins.

Uitslag 5e wit 2020

Naamstuksgrampuntenklass.
Han Duin22482553751
Ron Droog8350037002
Dick Pekel8322534253
George vd Linden3255026254
Wil Snel4120013005
Simon Schouws592510506
Piet Pepping2751257
Sjaak Schoorl125508
85316325

Uitslag 4e wit 2020

Naamstuksgrampuntenklass.
Dick Pekel760076001
Wil Snel617561752
Ron Droog305030503
Piet Pepping280028004
Rene Levering257525755
Han Duin247524756
George vd Linden152515257
Kees Levering2502508
8nvt26450

Uitslag 3e wit 2020

Naamstuksgrampuntenklass.
Gerrit Tuijn2013300138001
Ron Droog1812900133502
Wil Snel26627569253
Peter van der Heijdt67487565504
Dick Pekel14287532255
Marcel Acquoij15170020756
Han Duin25120018257
Bart Lieferink92254508
Maarten Lieferink92004259
Kees Levering522535010
1020843775

Uitslag 2e wit 2020

Naamstuksgrampuntenklass.
Han Duin585058501
Wil Snel482548252
George vd Linden272527253
Gerrit Tuijn270027004
Bart Lieferink260026005
Marcel Acquoij230023006
Sjaak Droog205020507
Kees Levering175017508
Rene Levering9509509
Maarten Lieferink60060010
nvt26350