Cat 05

Uitslag + verslag baarsdag 2021

Baarsdag 2021

Op zondag 24 oktober werd de baarsdag gevist. De ochtend was fris. Gelukkig liet de zon zich later zien en werd de dag steeds aangenamer. In de ochtend werden diverse Zaanse wateren bevist. De vangsten waren niet denderend, maar iedereen ving vis.

Onder de middag werden dorst en honger gestild bij Restaurant De Krokodil.

In de middag visten we nog 3 stekken aan het Stet. Hier hielden de vangsten niet  over.

 NaamOchtendMiddagBaarsOchtendMiddagOverigPuntenTotaal
1Simon Schouws343374043741
2Bart Lieferink280282022822
3Dick Pekel234271012713
4Rob Jak207270112713
5Meindert Bakkum211224042245
6Herman Lute154190001906
7Rien Faasse113147071477
8Marcel Acquoy83112021128
9Maarten Lieferink110111011119
10Kees Levering821040410410
11Ank Blankendaal8085058511
12Ron Droog11001012
1872821530131

Marcel heeft weer een kopstek

Zaanse vergezichten

Gebroeders Lieferink in actie!

 

Met toestemming even in de achtertuintjes

 

 

Het eten en de sfeer in Café Restaurant De Krokodil (Krommenie) was meer dan goed.

 

De middagsessie werd gevist aan het Limmer Stet

Vispetjes zijn er niet voor niets!

Uitslag 4e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenTotaal
1Dick Pekel3553551
2Rien Faasse2522522
3Gerard Boer1741743
4Kees Levering1721724
5Karl Nuijens1631635
6Siem van Duin1521526
7Ank Krom1311317
8Han Duin1271278
9Sjaak Schoorl91919
10Piet Pepping616110
11Piet vd Heijdt404011
1116928

Uitslag 3e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Karl Nuijens4604601
2Gerrit Tuijn3243242
3Gerard Boer2622623
4Joop Beers1611614
5Rien Faasse1501505
6Sjaak Schoorl1201206
7Herman Lute1201206
8Siem van Duin1121128
9Kees Levering60609
10Meindert Bakkum515110
11Joke Lute01111
1118111

Uitslag 2e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Dick Pekel4414411
2Sjaak Schoorl3023022
3Gerard Boer2342343
4Joop Beers2102104
5Piet vd Heijdt1741745
6Rien Faasse1521526
7Kees Levering1511517
8Han Duin1451458
9Gerrit Tuijn1041049
10Ank Krom10310310
11Siem van Duin10110111
12Piet Pepping515112
13Joke Lute414113
14Herman Lute323214
1422131

Uitslag 2e baarswedstrijd 2021

 Naam12345Baars12345OverigPuntenKlassement
1Rien Faasse978613432002594391
2Simon Schouws1110156331020143342
3Bart Lieferink311050191200141943
4Marcel Acquoy15461173211071774
424232322201127433724

Uitslag 1e baarswedstrijd 2021

Naam12345Baars12345OverigPuntenKlassement
Dick Pekel1241916247521601107601
Simon Schouws215911114833320114912
Han Duin1011876421031054253
Rien Faasse618511310211043144
Marcel Acquoy96622250202152555
Peter vd Heijdt3121310213378511516
Maarten Lieferink110013221005357
74356493848234101117431091

Uitslag 1e baarswedstrijd 55plus 2021

 NaamBaarsOverigPunten
1Sjaak Schoorl202202
2Dick Pekel182182
3Han Duin180180
4Gerrit Tuijn124124
5Kees Levering121121
6Herman Lute120120
7Siem van Duin8080
8Joke Lute (2)8080
9Joke Lute4040
10Piet Pepping3333
11Piet vd Heijdt3030
1111812

Rooster 55+ baars 2021

Wedstrijdrooster 55+ 2021 (Onder voorbehoud van wijzigingen wegens covid e.d.)
Voorlopig geen inleggeld aan de waterkant, dit wordt later verrekend.

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Wegens covid en aanhoudend slechte vangsten aan het Stet is het gehele witvisprogramma voor 55+ geannuleerd.

BAARSCOMPETITIE

Loting baarzen 08.30u aan het Stet. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

1.      Woensdag       25 augustus                baars   4x 30min

2.      Woensdag       22 september             baars   4x 30min

3.      Woensdag       6   oktober                  baars   4x 30min

4.      Woensdag      20 oktober                  baars   4x 30min

5.      Woensdag       3   november              baars   4x 30min

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

 

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Rooster baars 2021

Baarscompetitie 2021 (Onder voorbehoud van wijzigingen wegens covid e.d.)

 

Wedstrijdleiding: Bart Lieferink, Gerrit Tuijn.

Dit jaar worden er 6 baars wedstrijden gevist. De 3 beste uitslagen blijven tellen en we verzamelen NIET bij Albert Heijn maar rijden rechtstreeks naar de stek. Opgeven vooraf is niet nodig! Voorlopig geen inleggeld aan de waterkant, dit wordt later verrekend.

 

Wedstrijdschema:

1.      29 augustus                Molletjesveer -> STET                    07.00u             5x 25min

2.      19 september             Wormerveer                                      07.00u -> 08.00u            5x 25min

3.      10 oktober                  Ziendervaart o.v.                              07.00u             5x 25min

4.      24 oktober                  Baarsdag / ?                                      08.30u             8x 25min

5.      14 november              Dogsloot                                             08.30u             5x 25min

6.      21 november              Snertwedstrijd / ?                            08.30u             5x 25min

 

 

Wedstrijdreglement baars:

  • Baars 10 punten, overige vis 1 punt. Dit geldt voor alle baarswedstrijden, ook tijdens de baarsdag. ( Dit om rondvliegende witvissen te voorkomen)
  • Er wordt gevist van het plaatsnummer tot het volgende hogere nummer.
  • Het te gebruiken hengeltype is een vaste hengel met een lijn voorzien van een enkelvoudige haak.
  • Na elke ronde wordt de vis geteld. U dient de vis aan te bieden op aanwijzing van het bestuur. Het bestuur kan van deze regel afwijken indien indien de vangsten dit toelaten.
  • Alleen vis met natuurlijke zwembeweging wordt geteld.
  • Na elke ronde gaat u 5 nummers hoger staan dan uw vorige stek.
  • De vis wordt bewaard in een ruime emmer of aker met voldoende vers water.
  • Aas: worm en/of witte maden.
  • Het gebruik van vlaggetjes, blinkend lood, lokaas of kunstaas is niet toegestaan.
  • Er zijn 4 dagprijzen, deze gaan naar de nummers 1, 3, 5 en de één na laatste met Maximaal 1 prijs per persoon. Bij de 55+ de nummers 1, 5, en de één na laatste met baars.
  • De 3 beste uitslagen tellen voor het klassement, bij gelijk aantal telt de 4e Indien nog gelijk of n.v.t. dan telt het aantal gevangen baarzen van de 3 beste wedstrijden.

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Uitslag 2e baars 2020

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Han Duin2802801
2Simon Schouws2242242
3Rien Faasse2232233
4Bart Lieferink2052054
5Dick Pekel1131135
6Marcel Acquoy1021026
7Piet Pepping82827
8Maarten Lieferink51518
812620