Cat 06

Uitslag 1e baarswedstrijd 55plus 2021

 NaamBaarsOverigPunten
1Sjaak Schoorl202202
2Dick Pekel182182
3Han Duin180180
4Gerrit Tuijn124124
5Kees Levering121121
6Herman Lute120120
7Siem van Duin8080
8Joke Lute (2)8080
9Joke Lute4040
10Piet Pepping3333
11Piet vd Heijdt3030
1111812

Rooster 55+ baars 2021

Wedstrijdrooster 55+ 2021 (Onder voorbehoud van wijzigingen wegens covid e.d.)
Voorlopig geen inleggeld aan de waterkant, dit wordt later verrekend.

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Wegens covid en aanhoudend slechte vangsten aan het Stet is het gehele witvisprogramma voor 55+ geannuleerd.

BAARSCOMPETITIE

Loting baarzen 08.30u aan het Stet. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

1.      Woensdag       25 augustus                baars   4x 30min

2.      Woensdag       22 september             baars   4x 30min

3.      Woensdag       6   oktober                  baars   4x 30min

4.      Woensdag      20 oktober                  baars   4x 30min

5.      Woensdag       3   november              baars   4x 30min

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

 

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Alle 55+ wedstrijden 2020 afgelast

De wedstrijdleiding van de 55+ wedstrijden heeft geconstateerd dat er voorlopig nog weinig behoefte is aan het vissen in wedstrijdverband. Wegens coronadreiging zijn er extra maatregelen nodig om een wedstrijd in goede banen te leiden. Houden de deelnemers zich hier niet aan, dan is er risico op sancties. Meerdere leden hebben aangegeven dat dit allemaal niet bedraagt aan een plezierige ontspanning die het vissen zou moeten geven. Bovendien heerst er nog steeds een dreiging die we uiterst serieus nemen.
Tot nader berichtgeving zijn daarom de 55+ wit-, maar ook de 55+ baarswedstrijden afgelast.

Namens de wedstrijdcommissie 55+

Rooster 55+ 2020

Wedstrijdrooster 55+ 2020

C:\Users\Bart\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail\WLMDSS.tmp\WLMC558.tmp\IMAG6122.jpg

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Ook dit jaar weer een competitie voor onze 55+ leden te weten 5 witviswedstrijden en 5 baarswedstrijden. Deelname € 3,00 per keer. Alle wedstrijden verzamelen bij ’t Stet. Loting witvissen 09.00u. Loting baarzen 08.30u. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

Witviswedstrijden: 09.00u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 22 april witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  2. Woensdag 13 mei witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  3. Woensdag 10 juni witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  4. Woensdag 8 juli witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  5. Woensdag 5 augustus witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 26 augustus baars 4x 30min
  2. Woensdag 23 september baars 4x 30min
  3. Woensdag 7 oktober baars 4x 30min
  4. Woensdag 21 oktober baars 4x 30min
  5. Woensdag 4 november baars 4x 30min

Eindstand baars 55+ competitie 2019

  1e2e3e4e5eTotaalbeste 3wedstrijdenuitslag 4e
1Dick Pekel11113731
2Rien Faasse320241174
3Han Duin842372497
4Gerrit Tuijn21198131119
5Sjaak Schoorl7686229147
6Ank Krom51245935149
7Siem van Duin11359836169
8Jan Walta6731012381610
9Ton de Swart480401616
10Kees Levering0510126332112
11Piet Pepping907710332310
12Meindert Bakkum1196140402614
13Piet vd Heijdt101301110443113
14Herman Lute1310121313613513
15Joke Lute141511150554015
16Ton Bolten014001428282
17Gerard Boer00005551

Eindstand witvis 55+ competitie 2019

 55+1e2e3e4e5ebeste 3pnt 4e
1Rien Faasse2311132
2Siem Blokker11332613
3Jan Walta4132122812
4Ton de Swart1438
5Gerrit Tuijn313451213
6Sjaak Schoorl9265139
7Ank Krom513531313
8Kees Levering8476178
9Joke Lute481382013
10Piet Pepping10136962110
11Siem van Duin6139722
12Meindert Bakkum71371092310
13Herman Lute13101042413

Uitslag 5e baars 55+ 2019

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Gerrit Tuijn6356351
2Sjaak Schoorl6066062
3Dick Pekel4024023
4Rien Faasse3383384
5Gerard Boer2712715
6Kees Levering2342346
7Han Duin17201907
8Siem van Duin1751758
9Ank Krom80809
10Piet Pepping656510
11Piet vd Heijdt656510
12Jan Walta525212
13Herman Lute474713
14Ton Bolten404014
1431370

Uitslag 4e baars 55+

 NaamBaarsOverigPuntenTotaal
1Dick Pekel7787781
2Rien Faasse63446742
3Han Duin59106003
4Ton de Swart43204504
5Ank Krom4344345
6Sjaak Schoorl41224326
7Piet Pepping38284087
8Gerrit Tuijn38234038
9Siem van Duin34103509
10Jan Walta311532510
11Piet vd Heijdt28928911
12Kees Levering231024012
13Herman Lute22922913
14Meindert Bakkum201421414
15Joke Lute424215
15564228

Uitslag 5e wit 55+

Naamstuksklassement
Rien Faasse1081
Jan Walta852
Ton de Swart483
Herman Lute414
Sjaak Schoorl365
Kees Levering356
Piet Pepping356
Joke Lute248
Meindert Bakkum69
9418

Uitslag 4e wit 55+

Naamstuksklassement
Rien Faasse651
Siem Blokker322
Ank Krom283
Ton de Swart204
Gerrit Tuijn185
Sjaak Schoorl156
Siem van Duin147
Kees Levering147
Piet Pepping139
Meindert Bakkum910
Herman Lute910
Jan Walta812
Joke Lute313
13248