Cat 06

Witvis 55+ schema 2022

 DatumVerzamelenViswaterDuur
1Woensdag 11 mei09.00uStet2uur
2Woensdag 1 juni09.00uStet2uur
3Woensdag 22 juni09.00uStet2uur
4Woensdag 13 juli09.00uStet2uur
5Woensdag 10 augustus09.00uStet2uur

Baars 55+ schema 2022

Wedstrijdrooster 55+ 2022
Inleggeld € 3,- per wedstrijd.

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerrit Tuijn.

 

BAARSCOMPETITIE

Loting baarzen 09.00u aan het Stet. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

 DatumVerzamelenViswaterDuur
1Woensdag 31 augustus09.00Stet4x30min
2Woensdag 21 september09.00Stet4x30min
3Woensdag 5 oktober09.00Stet4x30min
4Woensdag 26 oktober09.00Stet4x30min
5Woensdag 9 november09.00Stet4x30min + snert

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Uitslag 4e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenTotaal
1Dick Pekel3553551
2Rien Faasse2522522
3Gerard Boer1741743
4Kees Levering1721724
5Karl Nuijens1631635
6Siem van Duin1521526
7Ank Krom1311317
8Han Duin1271278
9Sjaak Schoorl91919
10Piet Pepping616110
11Piet vd Heijdt404011
1116928

Uitslag 3e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Karl Nuijens4604601
2Gerrit Tuijn3243242
3Gerard Boer2622623
4Joop Beers1611614
5Rien Faasse1501505
6Sjaak Schoorl1201206
7Herman Lute1201206
8Siem van Duin1121128
9Kees Levering60609
10Meindert Bakkum515110
11Joke Lute01111
1118111

Uitslag 2e baarswedstrijd 55+ 2021

 NaamBaarsOverigPuntenKlassement
1Dick Pekel4414411
2Sjaak Schoorl3023022
3Gerard Boer2342343
4Joop Beers2102104
5Piet vd Heijdt1741745
6Rien Faasse1521526
7Kees Levering1511517
8Han Duin1451458
9Gerrit Tuijn1041049
10Ank Krom10310310
11Siem van Duin10110111
12Piet Pepping515112
13Joke Lute414113
14Herman Lute323214
1422131

Uitslag 1e baarswedstrijd 55plus 2021

 NaamBaarsOverigPunten
1Sjaak Schoorl202202
2Dick Pekel182182
3Han Duin180180
4Gerrit Tuijn124124
5Kees Levering121121
6Herman Lute120120
7Siem van Duin8080
8Joke Lute (2)8080
9Joke Lute4040
10Piet Pepping3333
11Piet vd Heijdt3030
1111812

Rooster 55+ baars 2021

Wedstrijdrooster 55+ 2021 (Onder voorbehoud van wijzigingen wegens covid e.d.)
Voorlopig geen inleggeld aan de waterkant, dit wordt later verrekend.

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Wegens covid en aanhoudend slechte vangsten aan het Stet is het gehele witvisprogramma voor 55+ geannuleerd.

BAARSCOMPETITIE

Loting baarzen 08.30u aan het Stet. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

1.      Woensdag       25 augustus                baars   4x 30min

2.      Woensdag       22 september             baars   4x 30min

3.      Woensdag       6   oktober                  baars   4x 30min

4.      Woensdag      20 oktober                  baars   4x 30min

5.      Woensdag       3   november              baars   4x 30min

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

 

Via email en de website proberen we jullie zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.

Alle 55+ wedstrijden 2020 afgelast

De wedstrijdleiding van de 55+ wedstrijden heeft geconstateerd dat er voorlopig nog weinig behoefte is aan het vissen in wedstrijdverband. Wegens coronadreiging zijn er extra maatregelen nodig om een wedstrijd in goede banen te leiden. Houden de deelnemers zich hier niet aan, dan is er risico op sancties. Meerdere leden hebben aangegeven dat dit allemaal niet bedraagt aan een plezierige ontspanning die het vissen zou moeten geven. Bovendien heerst er nog steeds een dreiging die we uiterst serieus nemen.
Tot nader berichtgeving zijn daarom de 55+ wit-, maar ook de 55+ baarswedstrijden afgelast.

Namens de wedstrijdcommissie 55+

Rooster 55+ 2020

Wedstrijdrooster 55+ 2020

C:\Users\Bart\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail\WLMDSS.tmp\WLMC558.tmp\IMAG6122.jpg

Wedstrijdleiding: Cees Levering, Gerard Boer.

Ook dit jaar weer een competitie voor onze 55+ leden te weten 5 witviswedstrijden en 5 baarswedstrijden. Deelname € 3,00 per keer. Alle wedstrijden verzamelen bij ’t Stet. Loting witvissen 09.00u. Loting baarzen 08.30u. Daarna is deelname niet meer mogelijk!

Per wedstrijd is er prijs voor de nummers: 1, 5, en de één na laatste met vis. Maximaal 1 prijs per persoon. De gedragsregels vindt u in het witvis en baars reglement!

Witviswedstrijden: 09.00u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 22 april witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  2. Woensdag 13 mei witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  3. Woensdag 10 juni witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  4. Woensdag 8 juli witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.
  5. Woensdag 5 augustus witvis op aantal 1,5uur vissen als iedereen klaar is.

Baarswedstrijden: 08.30u loten bij ’t Stet.

  1. Woensdag 26 augustus baars 4x 30min
  2. Woensdag 23 september baars 4x 30min
  3. Woensdag 7 oktober baars 4x 30min
  4. Woensdag 21 oktober baars 4x 30min
  5. Woensdag 4 november baars 4x 30min

Eindstand baars 55+ competitie 2019

  1e2e3e4e5eTotaalbeste 3wedstrijdenuitslag 4e
1Dick Pekel11113731
2Rien Faasse320241174
3Han Duin842372497
4Gerrit Tuijn21198131119
5Sjaak Schoorl7686229147
6Ank Krom51245935149
7Siem van Duin11359836169
8Jan Walta6731012381610
9Ton de Swart480401616
10Kees Levering0510126332112
11Piet Pepping907710332310
12Meindert Bakkum1196140402614
13Piet vd Heijdt101301110443113
14Herman Lute1310121313613513
15Joke Lute141511150554015
16Ton Bolten014001428282
17Gerard Boer00005551