Uitslag 1e baarswedstrijd om de Zonneveld Autoschade Wisselbeker

01 bordzonneveldZondag 7 december streden 18 deelnemers om de Autoschade Zonneveld bokaal. Na afloop stond de erwtensoep, roggebrood met spek en jagermeister klaar in Bar De Lantaarn. Dit kwam letterlijk als een geschenk: het was die dag waterkoud.
Het Stet kende een goede dag: er werd door de meesten prima gevangen.
Onder het deelnemersveld streden ook drie jeugdleden. Zij hadden kortgeleden een workshop baarsvissen gehad en lieten zien dat ze deze aparte visserij al behoorlijk goed beheersten. Zilver en brons was er voor Rodin en Quinten Oudendijk. Koen Briefjes ving maarliefst 45 baarzen en won daarmee een mooie gouden trofee.
Bij de senioren was Dick Pekel heer en meester. Met 97 baarzen liet hij de rest ver achter zich. Trots nam hij als eerste de wisselbokaal in ontvangst.
HSV Limmen bedankt nogmaals de spontane actie en gulle gaven van Piet en zoon Peter van  autoschadebedrijf Zonneveld B.V.

 Naamstek1stek2stek3stek4Tot. BaarsOverigPuntenjeugdprijs
1Dick Pekel9393019972972
2Bart Lieferink1426222643643
3Rob Jak132810116217637
4Sjaak Schoorl2119914631631
5Rien Faasse152511106114624
6Ron Droog9211614605605
7Koen Briefjes71313124534531
8Jan Walta81989443443
9Gerrit Tuijn181519432432
10Rodin Oudendijk5121794314312
11Peter vd Heijdt1088103632392
12Gerard Boer161426380380
13Piet Pepping71166305305
14Quinten Oudendijk461442822823
15Kees Levering371052511261
16Piet vd Heijdt11546260260
17Herman Lute2743161161
18Ton Bolten6211108108

IMG_3096Gerrit Tuijn doet het openingswoord en eert Piet, Peter en Zonneveld B.V.

IMG_3102 Piet wordt naar voren gehaald om de eremetalen te verdelen.

IMG_3098 Een gouden duim voor Koen Briefjes.

IMG_3099Zilver voor Rodin Oudendijk.

IMG_3100Quinten Oudendijk pakt brons. Hij liet 4 senioren”toppers” achter zich.

IMG_3101Dick Pekel wint de eerste bokaal. 97 Baarzen was dan ook een uitstekende prestatie.

2