Uitslag + verslag baarsdag 2021

Baarsdag 2021

Op zondag 24 oktober werd de baarsdag gevist. De ochtend was fris. Gelukkig liet de zon zich later zien en werd de dag steeds aangenamer. In de ochtend werden diverse Zaanse wateren bevist. De vangsten waren niet denderend, maar iedereen ving vis.

Onder de middag werden dorst en honger gestild bij Restaurant De Krokodil.

In de middag visten we nog 3 stekken aan het Stet. Hier hielden de vangsten niet  over.

 NaamOchtendMiddagBaarsOchtendMiddagOverigPuntenTotaal
1Simon Schouws343374043741
2Bart Lieferink280282022822
3Dick Pekel234271012713
4Rob Jak207270112713
5Meindert Bakkum211224042245
6Herman Lute154190001906
7Rien Faasse113147071477
8Marcel Acquoy83112021128
9Maarten Lieferink110111011119
10Kees Levering821040410410
11Ank Blankendaal8085058511
12Ron Droog11001012
1872821530131

Marcel heeft weer een kopstek

Zaanse vergezichten

Gebroeders Lieferink in actie!

 

Met toestemming even in de achtertuintjes

 

 

Het eten en de sfeer in Café Restaurant De Krokodil (Krommenie) was meer dan goed.

 

De middagsessie werd gevist aan het Limmer Stet

Vispetjes zijn er niet voor niets!