Uitslagen Witwedstrijden 2021

  • Uitslag 6e witviswedstrijd 2021

     Naamstuksgrampuntenklass
    1Wil Snel445044501
    2Han Duin180018002
    3Ron Droog140014003
    4Marcel Acquoij8008004
    5Gerrit Tuijn7257255
    6Kees Levering4254256
    7Nico Schouws4004007
    8Dick Pekel2252258
    9Rene Levering2002009
    910425

     

  • Uitslag 5e witviswedstrijd 2021

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Gerrit Tuijn32770085001
    Dick Pekel15535057252
    Wil Snel10375040003
    Ron Droog8157517754
    Kees Levering2082513255
    58519200

  • Limmer prestaties op open NK dobber / feeder

    Op zaterdag 4 september werd het Open NK dobbervissen gehouden.

    Hierbij scoorde Gerrit Tuijn een 4e plaats in zijn vak en behaalde de 20e plek van Nederland.

    TotaalUitslag
    Uitslag Open NK Dobbervissen Heren 2021v2

     

    Op zondag 5 september stond het Open NK feedervissen op het programma. Van HSV Limmen behaalde Simon Schouws hier de hoogste score: een vakscore van 7 punten en in totaal de 31e plaats van Nederland.
    Uitslag Open NK Feedervissen 2021v4

  • Uitslag 4e witviswedstrijd 2021

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Ron Droog39475057251
    Marcel Acquoij28375044502
    Dick Pekel32337541753
    Wil Snel23332539004
    Rene Levering35250033755
    Han Duin42230033506
    619920000

  • Uitslag 3e witviswedstrijd 2021

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Dick Pekel40730083001
    Gerrit Tuijn30670074502
    Ron Droog45457557003
    Han Duin40190029004
    Rene Levering34192527755
    Kees Levering1387512006
    620223275

  • Uitslag 2e witviswedstrijd 2021

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Gerrit Tuijn607560751
    Dick Pekel550055002
    Wil Snel317531753
    Han Duin220022004
    Bart Lieferink145014505
    Sjaak Droog135013506
    George vd Linden8758757
    Kees Levering3503508
    Maarten Lieferink1251259
    9nvt21100

  • Uitslag 1e witviswedstrijd 2021

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Ron Droog430043001
    Wil Snel240024002
    Marcel Acquoij200020003
    Han Duin170017004
    Rene Levering102510255
    Bart Lieferink6506506
    Maarten Lieferink4004007
    George vd Linden1001008
    8nvt12575