Uitslagen Witwedstrijden 2022

  • Uitslag 8e witviswedstrijd 2022

    2-10-2022: Kanaal Omval Kolhorn, combi

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Dick Pekel3612575134751
    Simon Schouws529700110002
    Nico Schouws1810200106503
    Marcel Acquoij30880095504
    Ron Droog57700084255
    Kees Levering11497552506
    Bart Lieferink9107513007
    Meindert Bakkum54005258
    821854725

  • Uitslag 7e witviswedstrijd 2022

    11-9-2022: Kanaal Akersloot, gewicht

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Simon Schouws652565251
    Dick Pekel560056002
    Han Duin377537753
    Marcel Acquoij155015504
    Meindert Bakkum9259255
    5nvt18375

  • Uitslag 6e witviswedstrijd 2022

    3-7-2022: Kanaal Omval Kolhorn, gewicht

    Naamstuksgrampunten
    Ron Droog1210012100
    Gerrit Tuijn98509850
    Dick Pekel34003400
    Marcel Acquoij27252725
    Meindert Bakkum850850
    5nvt28925

  • Uitslag 5e witviswedstrijd 2022

    12-6-2022: Kanaal Akersloot, gewicht

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Marcel Acquoij170017001
    Rene Levering115011502
    Meindert Bakkum5255253
    Ron Droog4254254
    Simon Schouws2752755
    5nvt4075

  • Uitslag 4e witviswedstrijd 2022

    15-5-2022: Ringvaart Heerhugowaard, combi

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Han Duin16500054001
    Peter van der Heijdt19192524002
    Meindert Bakkum1180010753
    Marcel Acquoij28258754
    Ron Droog85757755
    Dick Pekel36507256
    Sjaak Droog62754257
    Rene Levering41002008
    Kees Levering0009
    96910150

  • Uitslag 3e witviswedstrijd 2022

    24-4-2022: Kanaal Omval Kolhorn – Combi

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Ron Droog19567561501
    Wil Snel11557558502
    Rene Levering13415044753
    Gerrit Tuijn12325035504
    Bart Lieferink11140016755
    Kees Levering8130015006
    Dick Pekel29259757
    77622275

  • Uitslag 2e witviswedstrijd 2022

    3-4-2022: Kanaal Schoorldam – Gewicht

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Nico Schouws550055001
    Dick Pekel440044002
    Bart Lieferink320032003
    Simon Schouws257525754
    Ron Droog177517755
    5nvt17450

  • Uitslag 1e witviswedstrijd 2022

    6-3-2022: Omval Alkmaar, combi

    Naamstuksgrampuntenklass.
    Peter van der Heijdt50501
    Ron Droog007
    Marcel Acquoij007
    Rene Levering007
    Bart Lieferink007
    Dick Pekel007
    Kees Levering007
    7nvt50